Privatne porukePrivatne poruke   LoginLogin 

Povratak na Cool School projekt

Ilijada i Odiseja

Započni novu temu   Odgovori na temu    Cool School - Forum : Glas učenika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka

kiss the devil

PostPostano: pon tra 20, 2009 11:53 am    Naslov: Ilijada i Odiseja Citiraj i odgovori

Zanima me sadržaj Ilijade i Odiseje, a nikako ne stignem pročitati.
Također sam jednako zainteresirana i za knjigu Marka Twaina - Pustolovine Huckleberrya Finna. Ako ima netko dobar da mi kaže sadržaj ukratko, bila bi jako zahvalna. Zbilja mi je žao što ne uhvatim vremena. Sad trenutno čitam četvrtu knjigu serijala Sumrak, pošto sam prve tri iznimno zanimljive već pročitala. I, da, ako može da sadržaj ne bude sažet tipa: on je bio dječak koji je sreo toga i toga i dogodilo se to i to... Ja bi htjela to dočarano, s opisima, s primjećivanjima. Zanima me koga je sreo, šta se događalo, itd. itd. A, ovaj, Ilijada i Odiseja, rado bih nekakve riječi, riječnik. To mi je u zadnje vrijeme okupacija, obogatiti svoj riječnik. Hvala na svemu, ćao

Google
AdSense

PostPostano: pon tra 20, 2009 11:53 am    Naslov: Molimo kliknite na neki link za potporu projektu. Hvala

[Vrh]

Hajdarovic

PostPostano: uto tra 21, 2009 7:00 am    Naslov: Re: Ilijada i Odiseja Citiraj i odgovori

kiss the devil je napisao/la:
To mi je u zadnje vrijeme okupacija, obogatiti svoj riječnik.

Vjerojatno ces cesto tijekom zivota cuti da se spominje Ilijada i vrlo ces rijetko cuti da se spominje Sumrak...
Rjecnik se obogacuje citanjem... Ilijada mozda jeste deeebela knjizica ali je veliko djelo svjetske kulturne bastine....
Cool

Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Cool School - Forum : Glas učenika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

Odaberi forum::  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum